Як працюватимуть школи після посилення карантину: всі подробиціЧерез те, що коронавірус катастрофічно швидко поширюється Україною, МОЗ пропонує посилити карантин, що відіб’ється на роботі шкіл та дитячих садків в “червоній” зоні.

Як повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу, запис якого опубліковано на YouTube, тотального закриття садочків і шкіл не буде.

“Ми розглянемо цю можливість і пропонуємо дозволити працювати в регіонах червоної зони дитячим садкам і школам для учнів початкових класів”, – зазначив він.
Школярів з 5 по 11 класи пропонується відправити на дистанційне навчання.

Своєю чергою, глава МОЗ Максим Степанов нагадав, що відвідування садів, шкіл, установ позашкільної та спеціалізованої освіти забороняється, коли на самоізоляції через контакт з людьми, у яких підтвердили COVID-19, є близько 50% дітей і працівників установи.

Що стосується зимових канікул, то МОН рекомендує школам провести їх з 25 грудня 2020 року по 10 січня 2021 року включно.

В Україні почне діяти новий поділ на карантинні зони з понеділка, 9 листопада. Тому, безліч міст опиняться в червоній зоні. Там учні можуть навчатися дистанційно, проте остаточні рішення приймає місцева влада.

Як заявила колишня міністр освіти і науки Ганна Новосад в інтерв’ю виданню НВ, в разі введення дистанційного навчання, учні можуть втратити свої навчальні досягнення.

При цьому учнів початкових класів навчати онлайн складніше, ніж школярів старших класів.

За словами Новосад, деякі американські дослідження показують, що діти протягом цього карантину можуть втратити до 1 року їх навчальних досягнень, якщо карантин триватиме.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: