Вже від завтра подорожчають найнеобхідніші медичні препарати: весь список ліків і цін на нихЦінники в аптеках знову змінять, при чому на найбільш затребувані препарати
Вартість найбільш популярних категорій медичних препаратів вже цього місяця зросте – в середньому на 3-5%, повідомляє Корупція Інфо

- джерело.

Справа у тому, що більшість постачальників заздалегідь закладають в опт курс долара у 30 гривень, який спрогнозував Кабмін на 2018 рік.

“Зростуть в ціні як імпортні, так і українські препарати, так як в їх склад часто входять компоненти, які у нас не виробляються, а заводяться з-за кордону. Зростання цін у відсотках буде однаковим на всі групи ліків, але це ще залежить і від цінової політики аптечних мереж: дешевші і більш затребувані ліки подорожчають більше, непопулярні – менше “, – пояснив в коментарі “Сегодня” виконавчий директор Економічного дискусійного клубу, економіст Олег Пендзин.

Перерахунок вартості у січні цього року підтвердили і у низці аптек: варіація валютного курсу, як виявилося, справді впливає на це і не виключено, що подорожчання сягне й 10-12%.

Зростуть у ціні такі групи препаратів:

– Жарознижуючі;

– Знеболюючі;

– Протизастудні;

– Кардіологічні препарати;

– Перев’язувальні матеріали.


Читайте також:


Залишити коментар: