Видаліть негайно: ці додатки вбивають ваш смартфонНазвані програми, які швидше за інших розряджають ваш телефон

- джерело.

Смартфони та інші мобільні гаджети давно стали невід’ємною частиною життя сучасних людей.

Крім своєї прямої функції, їх використовують для багатьох інших операцій. У кожного власника мобільного телефону встановлені десятки різноманітних програм – від ігор до банкінгів. Багато з них дуже об’ємні і швидко садять заряд телефону. Щоб не носитися постійно з power bank’амі і не бути прив’язаним до розетки, слід видалити з Android кілька додатків.

За даними багатьох досліджень, саме Facebook тримає пальму першості найбільш «ненаситних» програм. Ця програма «з’їдає» величезну кількість пам’яті в телефоні. До того ж, воно зменшує час роботи самого мобільного пристрою. І як тут не згадати про настирливих повідомленнях, які часто дратують.

В якості альтернативи можна запропонувати використовувати мобільну версію в будь-якому зручному вам браузері.

Прогноз погоди

Купа непотрібних віджетів, шпалер, карт і анімації вбудована в погодні додатки. У підсумку всі ці непотрібні навороти тільки швидше розряджають телефон.

Хочете дізнатися яка сьогодні-завтра погода? Відкрийте Google.

Антивіруси

Співробітники Google ретельно стежать за тим, що розробники викладають в їх магазин. Тому будь-які небезпечні програми дуже швидко видаляються з Play Market. Якщо ви не використовуєте сумнівні або зламані програми, то захищати ваш телефон не від чого. Антивіруси тільки витрачають пам’ять вашого смартфона.

Виникли підозри про вірус? Скачайте антивірус, перевірте з його допомогою телефон і видаліть цю програму.

Оптимізатори систем

Clean Master чистить кеш телефону, видаляє старі програми. Так прийнято вважати. Насправді, користі від Clean Master і подібних йому додатків немає. Навпаки, при очищенні пам’яті робота телефону тільки сповільнюється. До всього іншого, оптимізатори постійно закидають вас тоннами реклами.

Про оптимізацію пам’яті краще забути. Для того, щоб почистити кеш, можна скористатися вбудованими можливостями.

Стандартний браузер

Виробники смартфонів зазвичай постачають свої дітища вбудованими браузерами. Як правило, вони дуже незручні і містять багато реклами. Якщо є можливість, то краще видалити ці програми. Якщо ж не виходить, то не користуйтеся ними взагалі.

В якості альтернативи, скачайте Play Market Google Chrome або будь-який інший браузер, який вам до душі.


Читайте також:


Залишити коментар: