Врятував трьох дітей і зник під водою: у Дністрі під Галичем шукають чоловіка (ФОТО)Рятувальники врятували трьох дітей на річці Дністер і організували пошуки у воді їх батька.

Пише - джерело.

28 червня о 19:45 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що поблизу села Козина Галицької громади посеред річки Дністер знаходиться троє дітей, які не можуть самостійно вийти на берег та просять про допомогу.
Рятувальники за допомогою човна дістались до дітей, доправили їх до берега, де передали медичним працівникам для проведення медичного огляду.
За інформацією дітей та очевидців, відпочиваючи на річці, одна з дівчат потрапила на глибину й почала тонути, при цьому потягнула за собою одну із старших сестер. Батько, побачивши дану ситуацію, почав занурюватись, щоб виштовхнути на поверхню дітей. Відвівши дітей із заглиблення, батько зник з поля зору, і на даний час місце його перебування невідоме, пише “Галка” з посиланням на УДСНС в області.

До проведення рятувальних робіт всього було залучено 8 одиниць техніки та 22 чоловіки особового складу.
Рятувальники Галича на човні спільно з водолазами вчора ввечері та вранці 29 червня проводять обстеження акваторії дна та русла річки Дністер, пошукові роботи тривають.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: