Водомети і сльозогінний газ в центрі Праги (ФОТО)Поліція розігнала учасників демонстрації проти антикоронавірусних заходів.
Фанати спортивних клубів протестували проти урядових заходів щодо пандемії коронавірусу. На Староміській площі в Празі зібралося більше двох тисяч людей. Згодом площа перетворилася на поле бою. Протест засудив прем’єр-міністр.

- джерело.

Нагадаємо, в суботу Громада попереджала, що Сотні поліцейських виїхали до Праги. В неділю може бути небезпечно на вулицях столиці

Оскільки в акції протесту було дозволено брати участь максимум 500 людям, муніципалітет вирішив припинити захід. Окрім того, безліч протестувальників були без масок.

Після розпуску акції почалися сутички. Поліція розгорнула водяні гармати. Деякі учасники акції намагалися прорвати по ліцейський кордон навколо Староміської площі та кидали петарди і каміння в поліцію. На даний момент поліція затримала 16 осіб.

«Перед початком демонстрації також було затримано близько п’ятдесяти людей, які прямували на демонстрацію та мали при собі зброю чи піротехніку. Зараз поліція все ще ідентифікує та доставляє затриманих до місцевого управління, тому загальної кількості затриманих у мене поки що немає » , — сказала представник поліції Єва Кропачкова

Професіоналізм правоохоронців високо оцінили прем’єр-міністр Бабіш та міністр внутрішніх справ Гамачек.

Серед державних обмежень надзвичайного стану є також скасування спортивних матчів, що на думку вболівальників не справедливо. Захід відбувся в той час, коли в Чехії заборонено збиратися в групи численністю понад 6 людей.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: