Військовий капелан УПЦ МП на Тернопільщині виявився затятим фаном «русского міра»Військовий капелан Михайло Антонюк, відомий в Почаєві (Тернопільська область) як ієромонах Кукша, виявився активним проросійським блогером і пропагандистом.Про це пише місцеве видання «За Збручем».

- джерело.

Окрім капеланської роботи з військовослужбовцями Кукша також займається з учнями Почаївської духовної семінарії УПЦ МП, де працює економом.

Водночас на своїй сторінці в забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакте» батюшка репостить записи з заголовками: «Зйомки прихованою камерою, як тролі звітують за образи і брехню у бік Путіна», «Реклама російської армії», «Бойові успіхи російської авіації в Сирії…», «… м. Маріуполь, українські фашисти розстрілюють мирне населення», «Зізнання співробітника СБУ у вилученні органів у людей», «Українізація. Як створювали Україну», «Найманці за гроші їдуть вбивати одеситів».

«Важко уявити, як такий капелан налаштовує на боротьбу з російськими окупантами українських військовослужбовців, якщо за очі називає їх «українськими фашистами». Таких «священиків» до звичайних людей підпускати не варто, а до військовослужбовців і поготів», – зазначає видання.


Читайте також:


Залишити коментар: