Від змови для вбивства Путіна до терактів: що передбачала Баба Ванга на 2024 рікБалканський “Нострадамус” знову завдає удару, і, можливо, людство ще має надію на кілька позитивних передбачень.

- джерело.


Вважалося, що Ванга, відома як “балканський Нострадамус”, мала незвичайну здатність передбачати майбутнє. Жінка померла 26 років тому у віці 84 років, але багато її передбачень, як стверджується, справдилися через довгий час після її смерті.

Від убивства Путіна до проривів у медицині – що чекає на нас у 2024 році.

Замах на Путіна
Сліпа ясновидяча передбачала, що наступного року на президента Росії Володимира Путіна буде скоєно замах кимось із його країни.

Нещодавно Кремль виступив із незвичайним повідомленням, у якому заперечував, що Путін мертвий. Твердження про смерть тирана з’явилися в Telegram-каналі, де говорилося, що він помер у своєму Валдайському палаці, розташованому на північ від Москви.

Кремль також постійно заперечує заяви, що Путін хворий на рак і що його здоров’я погіршується.

У Європі можливе зростання кількості терористичних атак
Ванга зробила прогноз щодо застосування зброї. Вона стверджувала, що наступного року “велика країна” проведе випробування біологічної зброї або здійснить теракт. Віщунка також передбачила, що терористи викличуть хаос у Європі.

Жахливі природні катаклізми
Містик передбачила, що відбудеться зміна орбіти, яка зазвичай відбувається протягом тривалого часу. Але якщо це станеться швидше, ми можемо стати свідками страшних природних катаклізмів і навіть підвищення рівня радіації.

Економічна криза та посилення влади Сходу
Ванга вважає, що у 2024 році відбудеться величезна економічна криза, яка вплине на світову економіку.

Це може бути пов’язано з такими факторами, як зростання рівня заборгованості, подальша геополітична напруженість та усунення економічної могутності із Заходу на Схід.

Кібернетичні атаки
Містик стверджувала, що спостерігатиметься зростання кількості кібератак. Очевидно, просунуті хакери будуть безпосередньо робити замах на життєво важливі об’єкти інфраструктури, такі як електромережі та водоочисні споруди, що призведе до загрози національній безпеці.

Технологічні революції
У ясновидячої нібито було бачення, що станеться великий прорив у галузі квантових обчислень. Це сталося у зв’язку з тим, що квантові обчислення швидко розвиваються і можуть вирішувати завдання швидше, ніж традиційні комп’ютери.

Якщо передбачення виявиться вірним, то 2024 року в суспільстві може різко зрости міць штучного інтелекту.

Прориви у медицині
Ванга запропонувала, що може статися одне з найкращих досягнень у галузі медицини. Жінка стверджувала, що у 2024 році з’являться нові методи лікування невиліковних захворювань, включаючи хворобу Альцгеймера та рак.

Раніше УНІАН писав, що прогнози Ванги на майбутнє наводять будь-яку людину сум’яття, адже досить складно правильно тлумачити пророцтво. Проте велика віщунка свого часу сказала, що війна в Україні триватиме близько двох років.

Сообщение Від змови для вбивства Путіна до терактів: що передбачала Баба Ванга на 2024 рік появились сначала на NEWS TiME.


Читайте також:


Залишити коментар: