Великдень під час війни: чому краще відсвяткувати онлайн, а не йти до храмуПерший заступник глави МВС Євген Єнін повідомляв, що питання безпеки вірян у Великодню неділю обговорили на рівні керівництва уряду та держави.

Пише - джерело.

Зокрема планується впровадити посилений режим служби поліції в районі ключових храмів. Водночас Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки закликає вірян бути обережними та не піддаватись ризикам, відтак – відсвяткувати Великдень онлайн, а не йти до храму.

Нові умови святкування Великодня
Ми закликаємо вас пам’ятати – у нашого ворога немає нічого святого. Росіяни можуть скористатися нашими звичаями та влаштувати терор в одне з найважливіших християнських свят,
– йдеться у повідомленні.

Задля безпеки вірян Міністерство культури та інформаційної політики запрошує людей приєднатися з молитвою до Великодніх служб через трансляції на телебаченні та онлайн.

Зокрема 23 квітня о 23:30 в ефірі національного марафону єдині новини #UAразом та суспільного телеканалу UA: Культура відбудеться трансляція богослужіння ПЦУ з Михайлівського Золотоверхого собору у Києві та 24 квітня о 7:30 – богослужіння з Української Греко-Католицької Церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві.


Залишити коментар:


Останні новини: