Вбивство 5-річної Даші виявилося ще страшнішим: “спалили заради грошей”, спливли нові деталі


Історія з жорстоким вбивством маленької дитини під Житомиром отримала продовження

Про це пишуть Вести.

Як ми раніше повідомляли, шокуючий інцидент стався в Житомирській області, де батьки вбили і спалили тіло своєї п’ятирічної доньки Даші Макарчук.

Дівчинку-інваліда забрали з благополучної прийомної сім’ї і віддали батькам-алкоголікам з допомогою активістів, а ті влітку 2018 року вбили її та більше 6 місяців отримували на неї матеріальну допомогу, приховуючи факт вбивства.

Про вбивство розповів старший брат Даші, якого забрали з питущою сім’ї. Пізніше силовики приїхали до горе-батьків, щоб перевірити інформацію. Спершу їх не пускали на поріг, після чого мати винесла нібито Дашу на руках. Як виявилося, горе-батьки вирішили переодягнути свого сина в РЕЧІ покійної дочки.

Після того, як обман був розкритий, підтвердилися і найжахливіші побоювання. Мати зізналася, що Даша померла ще в серпні 2018 року. Під час сварки батько вдарив її кулаком в голову, вона втратила рівновагу, і при падінні вдарилася головою, після чого померла. Горе-батьки, намагаючись приховати факт смерті дитини, спалили її в печі, а попіл викинули в місцеву водойму.

Повідомляється, що Олена Кусенко кинула однорічну Дашу в лікарні, дізнавшись, що у дитини вроджений правосторонній параліч Дюшена-Ерба і диплегія верхніх кінцівок (підвид ДЦП), з-за чого вона не могла сидіти і ворушити правою рукою. Тоді горе-мати заявила, що у неї немає грошей на лікування. Більш того, в лікарні виявилося, що однорічна дівчинка вся в синцях, але вона запевняла, що ці травми дівчинка нібито отримала тому, що хворіє і погано ходить. У сильно питущу сім’ю дівчинку не повернули, віддали в приймальню – до Наталії Коберник.

Життя з прийомними батьками дала свої плоди: вона пройшла лікування і у неї заробила права рука. Пізніше активізувалися горе-батьки, які зажадали повернути дівчинку до себе і підключили для цього активісти. Вони підливали масло у вогонь тим, що нібито Даша піддається насильству в новій родині і нові батьки роблять з нею непристойні фотографії.

«Дашу забрали 12 квітня 2018 року. А вже в серпні ці нелюди, виявляється, її вбили. Останні дев’ять місяців ніхто не знав, де вона і що з нею відбувається. Хоча соцслужби зобов’язані були це контролювати. У січні 2019 року несподівано з’ясувалося, що Дашу вже кілька місяців не бачив жоден соціальний працівник. Представники соцслужби з Овруцького району тричі приходили в цю сім’ю і жодного разу не бачили дитину», — зізналася прийомна мама Даші Наталія Коберник.

Соцслужби розводять руками, а ось мер Житомира Сергій Сухомлин заявив, що до відповідальності також потрібно залучити псевдоактивистов, які сприяли поверненню Даші в колишню сім’ю. Але поки під вартою перебувають лише горе-батьки, які жорстоко розправилися з 5-річною дитиною.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: