В уряді Британії знову заговорили про відставку ДжонсонаПідтримка прем’єр-міністра Британії Бориса Джонсона з боку Кабінету зникає. Група членів уряду Джонсона закликають його піти у відставку з посади прем’єра.

Пише - джерело.

За даними британських ЗМІ, представники уряду цього вечора прибувають на Даунінг-стріт, щоб сказати Борису Джонсону піти у відставку.

Про це пишуть Sky News та BBC.

За інформацією BBC, у групі, яка просить британського прм’єра піти з посади, серед інших – міністр з питань Уельсу Саймон Харт, міністр з питань Північної Ірландії Брендон Левіс, міністр транспорту Грент Шаппс, міністр фінансів Надхім Захаві.

Варто зазначити, кількість британських міністрів, які подають у відставки на знак протесту, зростають. Станом на вечір зі своїх посад пішло уже 38 урядовців.

Міністри вирішили масово піти у відставку після скандалу з Крісом Пінчером, “головним батогом Консервативної партії”, який відповідає за присутність у парламенті та голосування депутатів-консерваторів.

Нагадаємо, раніше 28 депутатів-консерваторів публічно закликали Бориса Джонсона піти у відставку. Тоді британському прем’єру вдалося залишитися на посаді. Під час голосування очільник уряду отримав вотум довіри серед обраних членів Консервативної партії 211 голосами проти 148.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: