В українських школах позбудуться табелів: тепер ніякої мотивації і поганих оцінокУкраїнським школярам розповіли, чому замість табеля їм вручатимуть Свідоцтво успішності. Що про це розповіли в Новій українській школі.

- джерело.

 

Про це стало відомо завдяки порталу Освiторiя, де регулярно сповіщають про реформи у сфері освіти.

Цього разу повідали про свідчення досягнень. Це такий документ, який школа видає учневі в кінці кожного семестру. Він підтверджує, що дитина брала участь у навчальному процесі, і засвідчує, що учень опановує певний рівень освіти.

Заповнює його вчитель, але там існує графа для батьків, де вони можуть записувати свої пропозиції.

Є кілька відмінностей табеля від нового свідоцтва. Перший показує облік балів з різних шкільних дисциплін, і має на увазі собою, ніби дитина колекціонує оцінки.

Свідоцтво досягнень, фото: вільне джерело

У сучасному світі це не так важливо, і цінується поєднання навичок, вміння вчитися протягом життя, креативність і багато інших моментів, які не можна звести до відтворення знань або копіювання способу дій.

Табель, фото: вільне джерело


Саме тому важливо показати саме процес навчання, який є в свідоцтві досягнень.

Свідоцтво досягнень, фото: вільне джерело

У табелі низькі оцінки позначали, що дитина чогось не знає або не вміє, а ось в новому свідоцтві пишуть про те, що у дитини виходить найкраще. Там не буде ніякої негативної інформації.

Табель, фото: вільне джерело

Батьків турбує, що це знизить мотивацію дітей вчитися, але в Новій українській школі запевняють, що це не так. Це лише знизить рівень стресу.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: