В Україні оштрафували магазин на суму понад 110 тисяч гривень за пісні Ірини ФедишинВ Україні оштрафували магазину “Смаколик” у селі Микуличин в Івано-Франківській області за нелегальне використання пісень Ірини Федишин. Сума штрафу становила 113,5 тисячі гривень.

- джерело.

В Україні оштрафували магазин на суму понад 110 тисяч гривень за пісні Ірини Федишин

Зокрема, агент спілки “Організація колективного управління авторськими і суміжними правами” зафіксував на відео відтворення пісень. Водночас доказів, які підтверджують правові підстави їх використання, підприємець з Микуличину не надав. Про це свідчить документ, який опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Суд повідомив, що власник магазину несе відповідальність за додержання в ньому вимог щодо охорони права на об’єкти інтелектуальної власності. У результаті збитки від використання робіт співачки “Ти тільки мій” та “Україна колядує” експерти спілки оцінили в 56,8 тисячі гривень за кожну.

Водночас підприємець наголошував, що його магазин не пристосований для публічного прослуховування музики, тому позов є безпідставним. Однак суд відкинув ці заперечення і повністю задовольнив вимоги позивача.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: