В Україні анонсують відкриття супермаркетів Lidl: вони змінювали ринок зарплат, ось скільки можуть платити в насВ Україні можуть відкрити мережу супермаркетів Lidl. В інших країнах, наприклад, в Естонії, вони пропонували своїм співробітникам зарплату на 25% вищу за ринкову і тим самим змінювали ситуацію в торгівлі. Якщо така ситуація повториться і в Україні, вони можуть платити співробітникам супермаркетів близько 15 тис. грн на місяць.

- джерело.

Супермаркет Lidl

Так, як повідомляє видання Рostimees, в Естонії середня зарплата продавців на момент приходу Lidl складала 813 євро. Нова мережа супермаркетів запропонувала своїм співробітникам на чверть більше – близько 1000 євро.

Lidl вже здивував своїх конкурентів у кількох східноєвропейських країнах пропозицією заробітної плати вище за середню і почав війну заробітної плати на додачу до війни цін. Якщо ж така ситуація повториться і в Україні, то за середньої зарплати в торгівлі на рівні 11 800 грн вони можуть платити 14 750 грн (якщо повторять естонський сценарій).

Зазначимо, про можливе відкриття німецької мережі супермаркетів Lidl в Україні стало відомо ще в жовтні 2021 року. Про цей намір повідомили в німецькому виданні Lebensmittel Zeitung. Тоді зазначалося, що корпорація Schwarz, якій належить відомий торговий бренд, нібито вже призначила керівника головного офісу, раніше він очолював цю мережу в Польщі. Йдеться про Адама Міщишина.

Однак у самій компанії не стали відповідати на запитання, у яких країнах вони планують відкрити супермаркети. Також варто зазначити, що Lidl по всьому світу приваблює клієнтів насамперед за допомогою низьких цін на продукти та товари та широкий асортимент продукції власного виробництва.

Бізнес-модель АТБ схожа на тактику поведінки на ринку Lidl, тому їх вже назвали головним конкурентом найбільшої мережі супермаркетів в Україні.


Залишити коментар:


Останні новини: