В США Ураган «Флоренс» нарощує силу в загрозливому темпі. НАСА виклала відеоУ неділю після опівдня американський Національний центр зі стеження за ураганами класифікувало тропічну бурю «Флоренс» як ураган 1-ї категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона.

Побоюючись найгіршого, у багатьох регіонах увели надзвичайний стан і почали евакуацію. Пише видання «Планета ФМ».

Відтоді «Флоренс» дуже швидкими темпами набирає сили і небезпечно наблизилася до південно-східного побережжя США. Усупереч початковим прогнозам, буря досягла четвертої категорії не в четвер, як вираховували експерти, а вже в понеділок. Нині швидкість вітру в епіцентрі урагану сягає 220 кілометрів за годину і дедалі зростає.

«Флоренс» уже охрестили найгрізнішим ураганом, що налетів на США 2018 року. Надзвичайний стан уже оголошено у штатах: Північна Кароліна, Меріленд і Вірджинія. Мешканці забивають шибки дошками і змітають усе із магазинних полиць. З Південної Кароліни евакуюють понад 1 мільйон мешканців побережжя.

Тим часом шокові відеокадри, які красномовно демонструють силу «Флоренс», оприлюднило космічне агентство НАСА. Ураган 10 вересня за фільмували камери Міжнародної космічної станції.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: