В одеському ліцеї знайшли повішеним 15-річного підліткаВ одеському ліцеї знайдено повішеним 15-річного учня. Тіло хлопця виявили у туалеті.

- джерело.

В одеському ліцеї знайшли повішеним 15-річного підлітка: міг вчинити суїцид через булінг


Про це повідомляється на сайті ГУ НП Одеської області. У міському департаменті освіти уточнили, що трагедія сталася у спеціалізованому навчальному закладі “Олімпієць”.

“Втратила життя дитина, хлопець 15-ти років. Ведеться слідство, тому причини, з яких це сталося, називати зараз неможливо”, – підкреслила у Facebook директорка департаменту освіти Одеси Олена Буйневич.

Вона додала, що з однокласниками хлопця працюють психологи.

Як зазначає місцевий сайт “УСІ Online”, у соцмережах пишуть, що хлопець нібито вже намагався накласти на себе руки. Також там стверджують, що учень зазнавав булінгу (цькування) з боку однокласників через те, що в його сім’ї не все було благополучно.

Водночас батько одного з однокласників висловив іншу думку. За його словами, хлопець займався спортом, був добрим та чуйним, а також дружив з іншими учнями.

“За розповіддю дітей, хлопець заступився за дівчинку, у якої забрали телефон. Після того він зайшов у клас і розповів про інцидент однокласникам, після чого вийшов із класу”, – зазначив чоловік.

Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу з позначкою “самогубство”.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: