В Івано-Франківську відбувся марш: подібного не бачили 12 років (ФОТО)Святковою вулицею Незалежності пройшли мужні захисники України.

- джерело.

В Івано-Франківську сьогодні, 24 серпня вранці, навпроти готелю Надія, вишикувались військові місцевого гарнізону, резервісти, учасники бойових дій на сході України та учасники Операції Об’єднаних сил, щоб пройти маршем перед очима мирних франківців та гостей міста, повідомляє ПІК.

Привітати учасників маршу з 3о-річницею Незалежності України прийшли голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук, керівники Івано-Франківського гарнізону, ДСНС та поліції області і міста.

“Історія Незалежності України – це історія боротьби за свою власну землю. Історія звитяги, мужності та героїзму українських воїнів – нащадків вправних вояків, талановитих полководців, лицарів та героїв”, – сказав перед початком маршу начальник Івано-Франківського гарнізону Володимир Ярошук.

Відкрив святкове дійство Гімн України у виконанні військового оркестру. Його натхненно підхопили містяни.

А далі під маршеві мелодії захисники продемонстрували стройову вииправку, крокуючи вулицею Незалежності.

Містяни – дорослі та діти – також мали можливість оглянути спеціальну техніку, яка стає в нагоді у випадку надзвичайних ситуацій.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: