В Івано-Франківську облаштували притулок для постраждалих від насильства осібМіський голова Руслан Марцінків підтримав ініціативу щодо надання приміщення площею 261,1 м2.

- джерело.

Про це на своїй сторінці повідомив Назарій Куземка, начальник відділу сім’ї та гендерної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, передає Фіртка.

У приміщенні наявні необхідні комунікації для комфортного та безпечного перебування осіб, які постраждали від домашнього насильства, зокрема індивідуальне опалення, наявне водопостачання, встановлена система зовнішнього відео спостереження, зроблено сучасний ремонт, є наявний пандус, а в планах встановлення сучасного підйомника для осіб з інвалідністю.
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 року територіальна громада отримала субвенцію з державного бюджету у розмірі 1 млн 746 тис гривень для облаштування притулку.
Знаковим є те, що раніше зазначене приміщення уже використовувалося для соціальних потреб, зокрема в ньому знаходилась організація, яка працювала з дітьми з аутичним типом розвитку.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: