В Італії середньовічний замок перетворили на хостел (фото)

Вартість на одну людину – від 25 євро, на дві – від 65 євро.

У селищі Санта-Севера у провінції Лаціо (50 км від Рима) для туристів відкрили хостел, який розташовано у середньовічному замку.

Як повідомляє ТСН з посиланням на theguardian.com, до послуг гостей 14 кімнат (вісім номерів з панорамаю на морське узбережжя). Гостям пропонують сніданок. Вартість на одну людину – від 25 євро, на дві – від 65 євро. Також для гостей працюють ресторани та кав’ярні. Поблизу замку знаходиться пляж. Санта Севера – один з найстаріших замків Італії. Після чотирьох років реставрації замок відкрили для туристів як архітектурну пам’ятку. У замку є три музеї та оглядова вежа. Щороку місто стає популярним. Його відвідують понад 50 тис. осіб. Тому тут вирішили відкрити хостел для туристів.

До найближчої станції центру можна дістатися за 15 хвилин пішки, а звідти до центральної станції “Терміні” вокзалу у Римі. Вартість квитка – 4,40 евро в один бік. Замок збудовано в кінці Х століття. До ХV століття споруда належала заможнім сім’ям. У різні часи тут зупинялися впливові державні діячі, а також багато римських пап. 1943 року німці використовували його як оборонну споруду.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: