В Італії (Монца) жінка знайшла гаманець з 35 тисячами євро всередині і віддала його на касу супермаркетуГаманець був втрачений на парковці біля супермаркету. Жінка пішла, не залишивши свого імені. Власник загубленого портмоне – бізнесмен з Бріанца – думав, що його обікрали і навіть не шукав його.

- джерело.

З репортажу на RAI 1, стало відомо що власник гаманцю не італієць, а якийсь шейх, в гаманці було 70 купюр по 500 євро,  ще один чоловік залишив у ресторані 13 тис. Подзвонив і офіціант відніс власнику, теж всі по 500 євро.

Дзвінок в поліцейську дільницю в Монці надійшов о восьмій годині вечора: дзвонив касир з супермаркету Unes по вулиці Віа Марсала, куди жінка, якій близько 50 років, не залишивши своїх контактних даних, принесла загублений гаманець, в якому було 35 000 євро готівкою разом з документами власника.

Поліція зв’язалася з чоловіком, який виявився власником невеликого бізнесу в Монці: він в сльозах подякував за повернене портмоне, сказавши, що ці 35 тисяч євро були “накопиченими за все життя заощадженнями, які він завжди носив у кишені після переїзду в будинок без сигналізації, де було б небезпечно залишати гроші”. Чоловік сказав, що навіть не шукав гаманець, а був переконаний, що його вкрали.

Читайте також:Останні новини: