В Іспанії упокоївся молодий поліцейський з України, потрібна допомога щоб забрати тілоВ Іспанії обірвалося 36-річного Олександра Красовича. Чоловік проживав на Рівненщині та працював поліцейським. Понад рік Олександр боровся зі страшною недугою. У чоловіка була меланома шкіри IV стадії з метастазами у головний мозок. Восьмого листопада він відійшов у засвіти. Зараз рідним чоловіка потрібна допомога щоб забрати тіло в Україну.

- джерело.Про це повідомляє Світлана Матвійчук у соцмережі фейсбук:

“Дорогі мої близькі друзі. Ось і не стало мого друга дитинства. Саша помер в Іспанії (Барселона). Його дружина і дітки навіть не побачили його. Це єдиний син у мами. Мені дуже важко писати, бо це людина з великої букви.
Я вас дуже прошу, ні благаю, допоможіть зібрати кошти для транспортування тіла нашого Сашка Красовича щоб змогли попрощатися з ним рідні і близькі.

Номер карточки Дружини Саші (Viktoria Semenshuk) 5363542309567726

Добавила ще одну карточку Вітину щоб ту не заблокували – 4731219618081461” – йдеться в дописі.

Був професіоналом своєї справи
Службі в органах внутрішніх справ Олександр присвятив майже 10 років життя і був професіоналом своєї справи. Колектив поліції Рівненщини висловлює щирі співчуття родині та друзям померлого колеги. Пам’ять про нього житиме у наших серцях.

Читайте також:


Залишити коментар:

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Останні новини: