Україну атакують “дикі” морози і снігові бурі: синоптик дав детальний прогноз на лютийВ Україні з 1 по 3 лютого денна температура повітря складе 10-14 градусів морозу, а вночі очікується до 20 градусів нижче нуля, також у ці дні будуть сильні снігопади.

Повідомляє - джерело.

Про це “Апострофу” заявив народний синоптик Леонід Горбань.

За його словами, 4-7 лютого температура повітря буде на рівні 6-8 градусів з позначкою “мінус”, а з 8 по 10 лютого очікується всього 1-2 градуси морозу. 6 і 7 лютого народний синоптик прогнозує снігопади.

Горбань зазначив, що з 10 по 12 лютого температура повітря знову впаде, але не критично: до 6 градусів морозу. 13 лютого, на один день, буде незначне потепління до 1-2 градусів з позначкою “мінус” (на цю ж дату прогнозується снігопад), а ось уже з 14 лютого знову очікується різке похолодання до 10 градусів вдень і 13-17 градусів нижче нуля в нічний час доби.

З 18 лютого в Україну прийде нова хвиля тепла – стовпчики термометрів показуватимуть від 3 морозу до 2 градусів тепла. І такі температурні гойдалки, з незначними переходами стовпчиків термометрів через “нуль”, будуть спостерігатися до кінця лютого. 20, 25 і 27 лютого, за прогнозами народного синоптика, в Україні очікується дощ зі снігом.

Читайте також:Останні новини: