Українцям назвали обов’язкову умову отримання “тисячі Зеленського“ через “Дію“Вакциновані українці зможуть отримати 1000 гривень від Володимира Зеленського вже з 19 грудня. Обов’язковою умовою отримання коштів за вакцинацію є COVID-сертифікат у додатку “Дія”. Без нього отримати кошти за програмою “еПідтримка” щеплені громадяни не зможуть.

- джерело.У Мінцифри зазначили, що на сьогоднішній день не всі українці, які вакцинувалися, встигли отримати свій цифровий сертифікат у “Дії”. Саме тому слід поспішити згенерувати його до 19 грудня.

Щоб створити СOVID-сертифікат у програмі “Дія”, необхідно:
Завантажити “Дія” з App Store, Google Play, AppGallery або за посиланням go.diia.app. та авторизуватися.
На головному екрані натисніть кнопку “Додати документ” або оберіть “COVID-сертифікати” у послугах.
Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу медичних даних. Якщо лікар коректно вніс інформацію про вакцинацію до медичної системи, документ з’явиться за кілька секунд.
На сьогоднішній день повний курс вакцинації від коронавірусу пройшли вже майже 12 млн українців. З них лише 7,7 млн вакцинованих отримали “жовті” або “зелені” електронні COVID-сертифікати у “Дії”. У Мінцифри припускають, що у перший день запуску віртуальних карт, на які нараховуватимуться 1000 грн вакцинованим громадянам, розпочнуться додаткові проблеми та навантаження на “Дію”.

Скористатися отриманими коштами можна буде через чотири місяці після дня їх надходження на рахунок. Витратити 1000 гривень можна буде на придбання залізничних та авіаквитків на внутрішні рейси, оплату послуг спортзалів чи фітнес-клубів, придбання квитків у кінотеатри, театри, музеї, на концерти.


Залишити коментар:


Останні новини: