Українців зобов’язали їздити в РФ за закордонпаспортамиЗ 1 березня наступного року українці не зможуть їздити до Росії за внутрішніми паспортами.

Уряд України на засіданні в середу, 18 грудня, прийняв рішення посилити перетин кордону з Росією. Про це повідомив у Telegram прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

- джерело.

Згідно з рішенням, з 1 березня 2020 року українці будуть зобов’язані використовувати тільки закордонний паспорт при в’їзді в РФ. Дана норма буде діяти щодо громадян України, які виїжджають з України на територію РФ.

“Скорочується час проходження прикордонного контролю кожного громадянина – для перевірки даних відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами”, – зазначив Гончарук.

При цьому при в’їзді громадян України з території Росії прикордонна служба буде безперешкодно пропускати українців за внутрішніми паспортами і свідоцтвами про народження.

Як відомо, в Україні планують дозволити мати два паспорти. Влада готує законопроект, яким не буде вимагати виходу з іншого громадянства для отримання українського паспорта.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: