Українці завоювали 3 нагороди на легкоатлетичному турнірі в ЧехіїДвоє українських спортсменів відзначилися перемогами на престижному легкоатлетичному турнірі в Празі (Чехія).

Українські легкоатлети Владислав Мазур та Владислав Малихін завоювали золоті нагороди на престижному легкоатлетичному турнірі Memoriál Josefa Odložila, який проходив 4 червня в Чехії. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ .

Владислав Мазур повернувся до результатів рівня восьми метрів. Вже у другій спробі українець виконав стрибок в довжину на 8,03 м, який приніс йому перемогу. У південноафриканця Зака Віссера і марокканця Яхйя Берраба він виграв 3 см.

Владислав Малихін повторив кращий результат нинішнього сезону, показаний ним трьома днями раніше, і став кращим у стрибках з жердиною з результатом 5,55 м.

Бронзову нагороду в Празі завоювала Христина Гришутіна , яка показала третій результат у стрибках в довжину (6,36 м).

Вікторія Ткачук фінішувала четвертою в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Ольга Ляховабула була п’ятою в бігу на 800 метрів (2.03,24 хв – кращий результат сезону).

Відзначимо, що кращий результат сезону в світі виявився в бігу на 100 м серед чоловіків. Американець Майк Роджерс зупинив секундомір на позначці 9,92 сек. Цей час став також рекордом турніру.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: