Українці, які вакцинувались від COVID-19 за кордоном, зможуть отримати “Вовину тисячу”Скористатись програмою “єПідтримка” та отримати “ковідну тисячу” зможуть громадяни України, які вакцинувались від коронавірусу за кордоном.

- джерело.

Симптоми коронавірусу Омікрон - вчені назвали п'ять головних - фото 1

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Урядовий портал.

Люди, які були вакциновані за кордоном визнаними у світі вакцинами, так само повинні мати нагоду скористатися програмою Президента єПідтримка. Необхідно надати їм можливість перенести сертифікати в Дію, — сказав він.

У Міністерстві охорони здоров’я наголосили, що такі особи зможуть отримати український сертифікат у сімейного лікаря.

Нагадаємо, 15 листопада президент України Володимир Зеленський пообіцяв тисячу гривень кожному, хто повністю вакцинується від COVID-19. Українці можуть отримати сертифікат, ваучер чи депозит у розмірі тисячі гривень, а не готівку на руки.

Виплати стануть доступними з 19 грудня 2021 року. Проте з 13 грудня, повнолітні українці, які щеплені двома дозами вакцини проти коронавірусу, зможуть подати заявку на отримання тисячі гривень.

Верховна Рада звільнила кошти, що надаються громадянам у рамках програми “еПідтримка”, від податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: