Уkрaїнцi, нe пoвтoрiть моєї пoмuлкu. Пoгляньтe, щo зi мнoю трaпuлoсь: Дiмa Кoмaрoв пoпeрeджaє вciх любuтeлiв бaнaнiв

Дмитро Комаров зараз знімає випуск у Бразилії. Це країна яка є найбільшим поставщиком бананів у всьому світіі.

В 34 сереії Діма прийшов на баноновий ринок де місцеві жителі роповіли йому про небезпечного бананового павука, який живе і відкладає яйця в бананх. І вже були випадки коли заражені банани попадали на Українські і Європейські ринки. Детальніше про це ви можете дізнатись у 34 серії Світ на виворіт.

Цей фрукт може приховувати сmертельну загрозу. І якщо ви є справжнім любителем бананів, то вам просто необхідно це знати.

Є так званий бразильський банановий павук, який селиться на плоді. Ця комаха сmертельно небезпечна для людини.

Павук на жовтій шкірці банана відкладає величезну кількість яєць і закріплює все це павутиною. Бананові павуки дуже отруйні для людського організму, адже їхня отрута в кілька разів сильніша за отруту відомої Чорної вдови. Недаремно цей вид павуків занесли до Книги рекордів Гіннеса, як найбільш отруйний серед йому подібних.

Тому потрібно ретельно перевіряти банани перед покупкою. Якщо на фруктах є підозріла чорна пляма (або біла кладка), то краще за все не брати цей плід і як можна швидше повідомити про підозрілий фрукт співробітникам магазину.

Пам’ятайте, що краще зайвий раз перестрахуватися. Бразильський павук зустрічається на ринках вкрай рідко, офіційно було зафіксовано всього декілька випадків коли такі банани попадали на європейські ринки.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: