Українці масово скуповують нерухомість у Польщі: промовисті цифри


За підсумками 2018 року українці стали найбільшими з-поміж іноземців інвесторами у польську нерухомість.

У звіті компанії Deloitte за 2018 рік йдеться, що нерухомість у Польщі є однією з найдешевших у Європі, пише “Польське радіо”.

Чому іноземці вкладають гроші у польську нерухомість? Попри невисокі ціни, стандарти якості будівництва у Польщі не поступаються якості житла в економічно розвиненіших країнах Європи.

З погляду інвестицій для іноземців Польща є привабливим місцем, як для купівлі нерухомості, так і для життя.

Скільки квадратних метрів придбали іноземці? За даними Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі, у 2018-му громадяни іноземних держав придбали тут 7043 помешкання загальною площею 426,2 тисяч метрів квадратних.

Місцевий портал з нерухомості RynekPierwotny.pl підрахував, що це на 43% більше нерухомості і на 40% більше площі, ніж два роки тому.

Експерти констатують, що Польща приваблює іноземців як одна з країн Європи, яка розвивається найшвидше. Впродовж останніх років економічна ситуація тут поліпшується, а рівень безробіття падає.

Хто з іноземців найохочіше вкладає у польську нерухомість? З 2016 року найактивнішими іноземцями на ринку нерухомості Польщі є українці. У 2018-му вони придбали 110 тисяч метрів квадратних житла, що у понад 2 рази більше, ніж у 2017-му.

Вслід за українцями, гроші у нерухомість в Польщі вкладають громадяни Німеччини. Торік вони придбали 64 тисячі квадратів. Німці активніше вкаладають у приміщенням під оренду та офісні приміщення.

Менш охоче польську нерухомість купують британці, білоруси та французи.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: