Українці братимуть кредити на розмінування території: у держави грошей немаєУкраїнцям пропонують брати кредити на розмінування території. У першу чергу така пропозиція діє для аграріїв, яким пропонують не чекати, доки це зробить держава, а самим братися до розмінування сільськогосподарських земель.

- джерело.

Українці братимуть кредити на розмінування території: у держави грошей немає – today.ua
Таку кредитну програму, зокрема вже відкрив державний Укргазбанк.

Банк дає українцям кредити на розмінування під пільгові відсотки – за програмою “Доступні кредити 5-7-9%”. Кредитна програма, перш за все, орієнтована на аграріїв, які не можуть повноцінно вести землеобробіток через велике замінування угідь.

Чекати, поки землі розмінують за державний кошт – ризикована справа. Адже за приблизними оцінками в Україні забруднено вибухівкою майже третину територій. І ясно, що доки у держави “дійдуть руки” до розмінування усієї території, можуть пройти навіть не роки, а десятиліття.

Тим більше, що у держави навряд чи вистачить грошей на розмінування усіх земель. Адже процес очищення землі від вибухівки – дуже затратний. Він потребує, як спеціалістів високої кваліфікації, так і дорогої техніки.

Українці братимуть кредити на розмінування території: у держави грошей немає

Наразі в Україні на тлі війни виник і набирає обертів дуже дохідний бізнес – послуги з розмінування землі. Проте, далеко не всі аграрії мають вільні гроші, щоб найняти спеціалістів для розмінування.

Особливо це стосується малих і середніх фермерів, які й так через війну, дорогу логістику та неможливість засіяти поля повністю, зазнають чималих збитків. Отже, кредит на розмінування може стати для них єдиним джерелом до порятунку їхнього бізнесу.

Слід також зауважити, що саперам, які будуть займатись розмінування, доведеться йти неторованим шляхом. Адже за кількістю та різноманітністю вибухівки, якими нашпигована українська земля, у світі досі прецедентів не було.

Сообщение Українці братимуть кредити на розмінування території: у держави грошей немає появились сначала на NEWS TiME.


Читайте також:


Залишити коментар: