Українка, яка переїхала жити в Лагос, розповіла про незвичайну моду жителів Нігєрії


Українка Ірина Пілат, яка разом із чоловіком та маленьким сином Лукасом живе у місті Лагос врішила поділитися своїми враженнями від тамтешньої моди, передає Gazeta.ua.

Ірина стверджує, що у жителів Нігерії своя особлива мода. Вони носять святковий національний одяг у звичайні будні, а також часто одягають теплі речі, незважаючи на спеку.

“Незважаючи на те, що тут у середньому жара 30 градусів, люди ходять з довгими рукавами, іноді одягають светри. Якщо на вулиці пішов дощ і температура плюс 29 – для них уже холодно, – розповідає Ірина Пілат. – Країна наполовину мусульманська, наполовину християнська. Тому, наприклад, мені, як заміжній жінці, не бажано ходити в шортах. Жінки повинні прикривати руки та ноги. Для чоловіків, як голів родини, також не солідно ходити з коротким рукавом”.

Крім того, вона додала, що  в Нігерії на кожне свято, наприклад, день народження чи весілля, усі гості спеціально шиють одяг з однакових тканин, який після святкувань не викидають. Ці речі одягають щодня.

Читайте також: ГОСТЯМ ДАРУЮТЬ ГРОШІ: УКРАЇНКА РОЗПОВІЛА, ЯК В НІГЕРІЇ ПРОХОДЯТЬ ПOМUНКU

“Грyднi малюки часто у теплих кофтах, штанах і шкарпетках. А нoвoнaрoджeні, десь до 3-4 місяців, носять ще й зимові шапки. Часто бачу на вулиці мам, які несуть дітей на спині в намотках, а поверх вкривають теплою хусткою або покривальцем”, – розповідає Ірина Пілат

Також, коли Ірина йде зі своїм сином Лукасом у футболці після дощу, місцеві з подивом дивляться на них. Тут також не прийнято, щоб дитина була без одягу – без футболки чи носочків. Це вважається непристойним.


Читайте також: