“Дитяча радість – це скарб”: понтифік відзначив свій 81-й день народження у компанії хвoрuх дітей та озвучив три поради батькамПапа Римський Франциск відзначав свій день народження у компанії хвoрuх дітей.

- джерело.

Тому, сьогодні, вранці в холі Павла VI понтифік зустрівся з групою дітей. Ці діти проходять курс лiкyвaння у ватиканській лiкaрнi Santa Marta. Також, були присутні їхні батьки і волонтери, передає “Сегодня”.

В наявності були всі атрибути свята: різнокольорові кулі, величезний білий торт з написом: “З днем народження, Папа Франциск”, увінчаний однією свічкою, величезна піца, також з однією свічкою, і святкові танці у виконанні дітей.

“Дитяча радість – це скарб. Ми повинні робити все, щоб вони залишалися радісними, бо радість – це як родючий грунт”, –  сказав понтифік, звертаючись до дорослих.

Крім того, Папа Франциск озвучив три поради батькам, як зробити так, щоб “діти добре зростали”.

Перша порада: “Бережіть радість дітей. Не засмучуйте їх. Коли діти бачать, що в будинку проблеми, що батьки сваряться, вони стрaждaють. Не засмучуйте дітей. Діти завжди повинні рости в радості”.

Друга порада: “Дайте їм спілкуватися з дідусями і бабусями. Тому що у них є історія, у них є коріння, і це коріння вони можуть дати дітям. Будь ласка, не залишайте дітей покинутими, без пам’яті свого народу, без пам’яті своєї віри, без пам’яті про багато прекрасних речей, які були в історії “.

Крім того, Папа Франциск додав, що з літніми людьми слід спілкуватися, навіть якщо іноді таке спілкування здається нудним. “Навчайте дітей спілкуватися з людьми похилого віку”, – сказав він.

Читайте також: ПАПА ФРАНЦИСК ПОБАЖАВ УКРАЇНІ МИРУ ТА ЕКУМЕНІЧНОЇ ГАРМОНІЇ

Третя порада: “Учіть їх розмовляти з Богом. Нехай вони вчаться молитися, говорити про те, що відчувають у своїх серцях”.


Читайте також:


Залишити коментар: