Українець представить Білорусь на Євробаченні 2018!Вчора Білорусь провела фінал національного відбору на «Євробачення», і виявилося, що представляти країну в Португалії буде український співак ALEKSEEV, який отримав максимальний бал як від глядачів, так і від членів професійного журі.

- джерело.

Втім, нічого дивного: в цій країні Микиту Алексєєва давно люблять, англомовна пісня «Forever» цілком конкурентоспроможна, а високотехнологічний номер, який виконавцю поставив його продюсер Олег Боднарчук, напевно переконав голосувати за Микиту навіть тих, хто робити цього не збирався.

У постановці ALEKSEEV була використана технологія гнучкого екрану. Про деталі процесу прес-служба артиста повідомляє:

«Спеціально для номера був розроблений винятковий нанометод візуалізації – світлова інсталяція на екранах і костюмі-дисплеї виконавця».

І якщо прямо зараз ви дивуєтеся, чому з усім цим добром Микита не брав участі в нацвідборі на батьківщині, то я вам розповім. Ходять чутки, що заявку на участь в українському нацвідборі ALEKSEEV відкликав не просто так: йому нібито натякнули, що «ловити» в Україні нема чого і назвали найслабшою ланкою конкурсу. Висновки робіть самі.


Читайте також:


Залишити коментар: