У житті Анни Седокової криза: “Коли ж цей рік вже закінчеться!”Анна Седокова нaлякaла своїх шанувальників визнанням, що вона дуже розчарувалася роком, що минає і з нетерпінням чекає настання 2018-го.

- джерело.

“Кінець року такий вже дуже дивний. Стільки розчарувань і розставань. Чомусь хоче він мене навчити, мабуть”, – почала Седокова своє одкровення.

“Вчора весь день збиралася вночі погуляти, цілий день налаштовувалася. Вбралася, червону помаду нафарбувала, попрощалася з дочкою, пішла. Посварилася, засмутилася, повернулася до доньки, сіла до неї на ліжко, подивилася серіал і заснула з нею. Добре хоч сфотографувати мене попросила, щоб не так прикро було”, – написала артистка.

“І ось перед вами в піжамі, як дyра з кульками, сидить Аня з макіяжем, яка зовсім не розуміє, що сталося з її життям. Як жити? Невже, я так і проведу залишок життя з кульками, роботою, дітьми, собаками і Буніним під пахвою? А ось це нестримні веселощі? Що, все? А може просто реальне життя не для мене і я вже розучилася в нім жити? На концертах мені легко і просто, на концертах я щаслива. Там мої пісні, там я працюю і дарую свято. Мені його дарувати більше подобається. Я розучилася жити по-іншому і коли ж цей рік вже закінчиться”- поділилася переживаннями Анна.

Читайте також: СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ КИЄВА АБО ЯК НА ХРЕЩАТИКУ ТOНYЛИ ЛЮДИ І КОНІ

Вірні шанувальники відразу ж взялися заспокоювати артистку, запевняючи її, що вона красива, що її люблять тисячі фанатів, що у неї прекрасні діти, а особисте життя обов’язково налагодиться.

“Так ти сама найкрасивіша і чесна з ” ВІА Гри”. У тебе головне є – діти. А діти це щастя”, “Все буде добре, моя хороша, ти ж розумниця”, “Геть усіх! Вір в хороше – і воно завжди буде. Не сумуй, красуне! Он скільки народу тебе підтримує. І це з усіх краєчків землі. Вище носик! ” – пишуть шанувальники співачки.

Конец года такой уж очень странный. Столько разочарований и расставаний ;( Чему-то хочет он меня научить, видимо. Вчера весь день собиралась ночью погулять, целый день настраивалась( в какой, кстати, момент жизни я оказалась окружена обстоятельствами, что на это нужен весь день 🤦🏽‍♀️👵🏽) Нарядилась, уложилась, алую помаду накрасила, попрощалась с дочкой, ушла. Поругалась, расстроилась, вернулась к дочке, уселась к ней на кровать, посмотрела сериал и заснула с ней. Хорошо хоть сфотографировать меня попросила, чтобы так обидно не было. И вот перед вами в пижаме, как дура с шариками, сидит Аня в макияже, которая совсем не понимает, что случилось с ее жизнью … #какжить Неужели, я так и проведу остаток жизни с шариками, работой, детьми, собаками и Буниным под мышкой ? А вот это безудержное веселье? А вот это “ в гавно “ ? Что все? А может просто реальная жизнь не для меня и я уже разучилась в ней жить? На концертах мне легко и просто, на концертах я счастлива. Там мои песни, там я работаю и дарю праздник. Мне его дарить больше нравится. Я разучилась жить по-другому и когда же этого год уже закончится…

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) Дек 23, 2017 at 10:37 PST

Джерело.


Читайте також:


Залишити коментар: