У Запоріжжі помер одинадцятикласник, який пережив клінічну смерть у школіЛікарям не вдалося врятувати запорізького одинадцятикласника Сашка, який пережив клінічну смерть у шкільній роздягальні

Пише - джерело.

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на допис волотерки Олени Ярошенко в Facebook.

На жаль, медикам не вдалося врятувати 16-річного Сашка. Підліток, який пережив клінічну смерть у школі №15, помер сьогодні, 30 січня. “Сьогодні зупинилося серце хлопчика… учня 15-ї школи. Все місто і країна переживали і сподівалися, що все буде добре. Що він зможе… і ми побачимо, як він танцює випускний вальс. Але він став ангелом”, – написала Ярошенко.

Нагадаємо, 27 січня одинадцятикласник знепритомнів у шкільній роздягальні. Підтримували Сашка до приїзду “швидких” вчитель фізкультури та шкільна лікарка. Медики “швидкої” реанімували хлопця 40 хвилин прямо у роздягальні, потім доправили до лікарні. Підліток пережив клінічну смерть. Три дні Сашко перебував в стані медикаментозної коми. Причина зупинки серця поки невідома. Лікарі виключили інфаркт, отруєння, опіоїди. Розглядають кілька вроджених синдромів, які не підтверджені.

Читайте також:Останні новини: