У Вінниці померла улюблена вчителька кількох поколінь, яка викладала у гімназії №17У Вінниці померла улюблена вчителька кількох поколінь, викладач музичного мистецтва – Івета Ізеївна Воскобойник. Вона вчителювала у Фізико-математичній гімназії №17. 

Повідомляє - джерело.

Вчора пішла на небеса Берегиня всієї нашої родини, улюблена нами та любляча нас, наша Іветочка, – написав 11 березня у Фейсбук чоловік померлої, вчитель тієї ж гімназії Петро Пасіхов.

Відомо, що праці з дітьми Івета Ізеївна присвятила 44 роки свого життя, була спеціалістом вищої категорії, отримала педагогічне звання “Вчитель-методіст”. Але, що найголовніше – користувалась безумовною повагою у колективі та щирою любов’ю учнів.

У соціальних мережах вінничани висловлюють співчуття рідним і близьким з приводу цієї раптової втрати.

Шок. Співчуваємо. Обожнювана дітьми, прекрасна і весела. Дуже-дуже шкода, – пише Марина Раззано.

Царство небесне. Світла і добра пам’ять. Золота людина пішла. Співчуваю щиро, – додає Юлія Охріменко.

Співчуваю… Таких чудових людей запам’ятовуєш на все життя, – висловлюється Ольга Зубко.

Яке горе! Співчуваю! Така щира, добра, світла! Вічна пам’ять залишиться в наших серцях, – пише Марія Боголюбова.

Петю, співчуваю тобі, бо завжди чула, як тобі дорога була дружина. Дуже боляче, – коментує Тетяна Яковлєва.

Петю, прийми наші співчуття, Бог забирає наших рідних, а нам залишається терпіти біль усе життя. Тримайтеся. Дружині царство небесне, – висловлюється Тетяна Дашевська.

Царство небесне нашій улюбленій Іветі Ізеївні. Чудова та світла людина. Від цієї новини душа рветься на частини… Сім’ї – щирі співчуття, – написала Наталія Маскевич.

Не можу повірити, прийняти цю звістку… Веточка, дорогенька, так не мало бути, ми ще стільки не встигли…. Петю, Олена, Валя, Ірочка, мої вам найщиріші співчуття…. Подружка дорогенька, відпочивай з миром, вічна пам’ять, – пише Тамара Власенко.

Не хочу в це вірити… Чому? Що сталося? Вона була космічна! Все навколо неї вигравало барвами! Вона вміла зробити цей світ краще! Яке горе… Івета Ізєївна завжди жива! В моєму серці її місце залишиться назавжди! Чому небеса забирають кращих? Плачу і не вірю, – коментує Наталія Ільницька.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: