У Тернополі школи закрили на карантин


До 17 лютого тернопільські школи перебуватимуть на вимушених канікулах через стрімке зростання кількості хворих на грип та ГРВІ.

Тернопільська міська рада інформує, що за висновками спеціальної комісії було прийнято рішення призупинити навчання з 10 до 17 лютого у всіх загальноосвітніх школах, спортивних, мистецьких школах та інших закладах позашкільної освіти.

Натомість у дошкільних навчальних закладах навчання триватиме. Однак, кожного ранку медпрацівники проводитимуть тут огляди дітей.

Окрім того, комісія зобов’язала у місцях масового скупчення людей впровадити масковий режим, зокрема, у медичних закладах, а також посилити дезінфекцію транспортних засобів і приміщень.

Як відомо, частково або повністю заняття скасовані у школах майже всіх регіонів. Уроки не проводять у Мукачівському районі Закарпаття, у Житомирі та Чернівцях. Частково пішли на карантин учні на Львівщині, Волині, Запоріжжі, Вінниччині, Миколаївщині, у Дніпропетровській, Рівненській та Харківській областях. Зачинена й частина столичних шкіл.

Піку поширення недуги лікарі чекають цього тижня. Смертей через ускладнення від грипу з початку сезону не зафіксовано.

Джерело.


Читайте також: