У Тернополі школи закрили на карантинДо 17 лютого тернопільські школи перебуватимуть на вимушених канікулах через стрімке зростання кількості хворих на грип та ГРВІ.

- джерело.

Тернопільська міська рада інформує, що за висновками спеціальної комісії було прийнято рішення призупинити навчання з 10 до 17 лютого у всіх загальноосвітніх школах, спортивних, мистецьких школах та інших закладах позашкільної освіти.

Натомість у дошкільних навчальних закладах навчання триватиме. Однак, кожного ранку медпрацівники проводитимуть тут огляди дітей.

Окрім того, комісія зобов’язала у місцях масового скупчення людей впровадити масковий режим, зокрема, у медичних закладах, а також посилити дезінфекцію транспортних засобів і приміщень.

Як відомо, частково або повністю заняття скасовані у школах майже всіх регіонів. Уроки не проводять у Мукачівському районі Закарпаття, у Житомирі та Чернівцях. Частково пішли на карантин учні на Львівщині, Волині, Запоріжжі, Вінниччині, Миколаївщині, у Дніпропетровській, Рівненській та Харківській областях. Зачинена й частина столичних шкіл.

Піку поширення недуги лікарі чекають цього тижня. Смертей через ускладнення від грипу з початку сезону не зафіксовано.


Читайте також:


Залишити коментар: