У Тернополі касирка банку розтратила понад 20000 доларів вкладниківПонад 20000 американських доларів розтратила головна касирка одного з тернопільських банків. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Пише - джерело.

Потерпілі – четверо людей, які вклали свої заощадження в дану фінустанову. Коли люди прийшли, аби зняти гроші, то їм повідомили, що рахунки порожні, оскільки вони вже отримали свої збереження, – йдеться в повідомленні.

Причину зникнення коштів почали з’ясовувати слідчі, які виявили, що ще у 2018 році працівниця банку провела операцію з видачі готівки без будь-яких звернень клієнтів.

Підписів на документах ні касира, ні власника грошей не було. Сума збитків у кожної людини різна – хтось втратив 2 тисячі доларів, а хтось понад 10. Загальна сума збитків – понад 20 тисяч доларів, – кажуть поліцейські.

Правоохоронці виявили, що в суді вже розглядається схожа справа, в якій фігурує дана касирка та керівник банку.

Наразі вирішують питання про оголошення жінці підозри за частинами 1,2, 3 статті 191 та частиною 3 статті 362 Криінального кодексу України. Триває слідство.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: