У садочку в Запорізькій області стався скандал батьків і вихователів (відео)Все сталось днями в дитячому садку №14 міста Енергодар. За словами мами дівчинки, вихователі під час прогулянки на вулиці не вдягли дитину у вуличний одяг. Вихователі ж в свою чергу аргументують це тим, що надворі не було настільки холодно та й светра не бачили, адже він був у рюкзаку.

Інформує - джерело.

Відео скандальної розмови з вихователями опублікували в місцевій групі у «Фейсбук».

Так, матір дівчинки заявила, що дитина трохи простудилась, тому мерзнути дівчинці неможна. Вона спеціально повідомила виховательку стосовно теплого одягу. Втім, на прогулянці дитина була в куртці та тоненькій кофті. Вихователі ж мають іншу точку зору. Вони зазначають, що діти не гуляли на вулиці 1,5 години та й погода була тепла.

У коментарях розразилась суперечка, адже наступного дня мати вдягнула на руку дитині смарт-годинник. І тепер кожні 30 хвилин надзвонює малечі, тим самим «контролює» вихователів. Мама ж зазначає, що в наш час це необхідно, адже були ситуації з фізичним впливом на її доньку. Тим більше мати вважає, що у разі посилення хвороби дитини, ліки купуватимуть вихователі.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: