У Польщі збирають кошти для українки, яку роботодавець лишив паралізовану на лавціУ Польщі відкрили збір коштів для українки, яку роботодавець після інсульту лишив паралізовану на лавці.

- джерело.

Про це йдеться у повідомленні почесного консула України в Познані Вітольда Хоровського на Facebook.

Українка працювала нелегально в одній з поважних фірм у Познані. Раніше вона працювала на цього ж роботодавця законно, і їй обіцяли забезпечити легалізацію і надалі.

Після раптового інсульту роботодавець зволікав з реакцією на прохання про допомогу, а потім відвіз її на автомобілі у сусіднє місто, де залишив паралізовану на лавці на автобусній зупинці.

Перехожі сприйняли жінку за п’яничку і викликали поліцію.

Після з’ясування обставин українку помістили до лікарні МВС Польщі у Познані. Для покриття вартості її лікування був відкритий збір коштів.

“Я боюся, що якщо ми не допоможемо їй швидко, Оксана, ймовірно, буде доставлена ​​до України, що ускладнить її лікування, реабілітацію та, можливо, судове провадження у справі”, – написав Хоровський.

Як повідомляє канал WTK, днями фірму, де працювала українка, відвідали працівники Державної інспекції праці і поліціянти. У поліції не виключають, що звернуться до прокуратури у цій справі.


Читайте також:


Залишити коментар: