У мережу злили моторошні пророцтва норвезької Ванги


У мережу злили моторошні пророцтва норвезької Ванги: світ на порозі найбільшої катастрофи, вже все почалося Відомо також, що ясновидиця описала умови, які будуть передувати страшній катастрофі

Третя світова війна – це етап міжнародного конфлікту, якого ніхто не хоче побачити на своєму віку. Але розмови про неї починають лунати все частіше.

Гунхільда Смелхус є відомою ясновидицею з Норвегії, яку не рідко називають “другою Вангою” або “норвезької Вангою”. Її пророкування також точні і не менш страшні. Так ще в 1968 році 90-річна Смелхус передрекла Третю світову війну, яка стане наймасштабнішою і найстрашнішою катастрофою у світовій історії і почнеться вона раптово. Така інформація з’явилася в багатьох західних і російських ЗМІ.

Відомо також, що ясновидиця описала умови, які будуть передувати страшній війні. За її прогнозами, війні буде передувати втрата віри в Бога, руйнування системи цінностей, а також серйозна міграційна криза.

Нова світова війна стане найбільшим катаклізмом в історії людства, однак її причиною не стануть політичні інтриги. Конфлікт розгориться, коли люди відмовляться від релігії і перестануть визнавати інститут шлюбу, також прикметами майбутнього світового конфлікту, за її словами, стане одностатева любов, відмова виховувати дітей.

Читайте також:  Міняю жінку: сільський гламур героїні розлютив українців

Смелхус запевняла, що моральне розкладання суспільства послужить важелем, який запустить глобальний конфлікт. “Люди з бідних країн прибудуть в Європу.

Це буде коротка і жорстока війна, яка закінчиться атомною бомбою”. Через ядерну зброю, говорила Смелхус, вода і земля будуть зіпсовані, тому населення планети зосередиться в найбідніших країнах. “Повітря буде настільки забруднене, що ми не зможемо дихати.

В Америці, Японії, Австралії — у багатих країнах — вода і грунт будуть знищені. І ті, хто живуть в багатих країнах побіжать у бідні країни, але вони будуть так само жорстокі проти нас, як ми були проти них”, — йдеться в її записах.

Як ставитися до подібних предречень, напевно, кожен повинен вирішити сам для себе. Але перш, варто звернути увагу, що в кожному з них присутні ті факти, які якимось чином існують вже зараз. Нагадаємо, з передрікання відомої ясновидиці, 2088 року пошириться хвороба, через яку люди будуть старіти за кілька секунд.

Джерело.


Читайте також: