Негода в Італії: річка Савіо в Емілії-Романьї вийшла з берегів і затопила посіви і близькостоячі будинкиРятувальники продовжують допомагати постраждалим людям.

В Італії продовжує панувати погана погода, яка принесла сніг і град на великі висоти, зливи і сильні пориви вітру в більшість рівнинних районів. В Емілії-Романьї рівень небезпеки був підвищений до “червоного” через переповнення річок, а значить, високого ризику повеней і зсувів. Критична ситуація склалася в районі Модени через розлив річок секко і Панаро. В районі Фоссальта-Саличето-Панаро ведуться рятувальні роботи Річка Савіо в провінції Форлі-Чезена затопила прилеглі будинки і посіви цього ранку. А з 7 години 50 хвилин ранку залізничне сполучення на лінії Болонья-Ріміні між Форлі і Чезеною було перервано через погану погоду. Міра, повідомляє сайт “Ferrovie Statali”, була прийнята в якості запобіжного заходу після розливу річки Савіо, яка протікає близько до шляхів. Рух міжміських і регіональних поїздів призупинено.

“Жовтий” рівень небезпеки встановлений в Тоскані і в Лігурії, де очікують штормові вітри. В Апулії через град постраждали сільськогосподарські угіддя в районах Джиноза, Моттола і Кастелланета-Марина в провінції Таранто, а також Валле д’Ітрі і частина провінції Барі.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: