У львівському хостелі чоловікові встромили ніж у серце


Співробіники Патрульної поліції Львівщини врятували чоловіка, якому у хостелі на вулиці Городоцькій встромили ножа у ділянку серця.
Правоохоронцям також вдалося затримати нападника на місці злочину.

«Сьогодні вночі, патрульні 4 батальйону отримали повідомлення, що на вулиці Городоцькій, в одному з хостелів, чоловіку завдали проникаюче ножове поранення в ділянку серця. Інспектори оперативно прибули на місце та побачили громадянина, який був весь в крові, а в ділянці грудної клітки була колота-різана рана. Так як бригада швидкої медичної допомоги ще не приїхала, патрульні самотужки зупинити кровотечу та надали домедичну допомогу», – кажуть правоохоронці.

На момент прибуття поліції чоловік був при свідомості, тож розповів копам, що нападник побіг на 3 поверх.

«Інспектори вирішили перевірити верхні поверхи, а коли почали підніматися, до них підійшов очевидець події та показав двері куди забіг ймовірний злочинець. Патрульні зайшли всередину та виявили чоловіка, який підходив по опису на нападника. Також на його куртці були сліди крові. Його затримали, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу», – зазначають у Патрульній поліції.

Повідомляють також, що згодом, в кімнаті де відбулася подія патрульні виявили кухонний ніж зі слідами крові.

«40-річного потерпілого госпіталізувала бригада швидкої медичної допомоги. Підозрюваного встановили в базі даних, ним виявився 39-річний мешканець іншої країни. Вже пізніше він розповів патрульним, що дійсно в нього з потерпілим виник конфлікт, тоді він взяв ніж та завдав йому удар в грудну клітку. Згодом підозрюваного доставили до Галицького відділу поліції. Справу передали слідчим», – додають правоохоронці.

Джерело.


Читайте також: