У Києві знайдено тіло ізраїльського волонтера Барі Бонена: перші подробиці смерті іноземця


Загибель ізраїльтянина Барі Бонена, який допомагав українським військовим, має вигляд самогубства

У Києві знайдено мертвим громадянина Ізраїлю, волонтера Барі Бонена.

Громадянина Ізраїлю, відзначеного нагородами волонтера Барі Бонен знайдено без ознак життя. Бонена знайшли мертвим у квартирі в Києві, де він проживав, оскільки довгий час жив і працював в Україні. Про це написав у фейсбуці Юрій Бутусов.

Він зазначив, що попередня інформація про те, що Бонен нібито був інструктором в Національній гвардії України, не відповідає дійсності.

“Знайдений загиблим в квартирі в Києві за місцем проживання Барі Бонен – громадянин Ізраїлю, який тривалий час працював в Україні, був нагороджений за волонтерську діяльність медаллю однієї з громадських організацій. Первісна інформація про загибель в Києві іноземця, інструктора Національної гвардії виявилася помилковою”, – написав Бутусов.

Поруч з тілом Барі поліція виявила стартовий пістолет, перероблений під стрільбу бойовими патронами 9 мм.
“На даний момент ситуація виглядає як самогубство. Але безумовно, необхідна перевірка всіх свідчень і доказів. Барі знало чимало людей в Україні, напевно знайдуться очевидці. З чуток, Барі контактував також з рядом державних структур України, в деталі контактів він своїх близьких не присвячував”, – зазначив Бутусов.

Читайте також:  Задушила та втекла: киянка жорстоко розправилася зі своєю 6-місячною донькою

Журналіст наводить повідомлення, яке приблизно в 6 ранку понеділка було опубліковано на Facebook-сторінці користувача з ім’ям Барі Бонен. За змістом воно схоже на передсмертну записку.

“Я розбитий душею, і я не відкрив це для більшості з вас. Я більше не можу терпіти цей внутрішній біль … Я просто хочу попрощатися з усіма людьми, з якими маю честь бути знайомими і бути близькими в моєму житті … І просити вибачення у тих, кого я образив чи хто постраждав від моїх вчинків … будь ласка, пам’ятайте мене як добру людину, яка робила багато і в основному добрі справи в своєму житті … “, – йдеться в повідомленні, під яким опублікована фотографія чоловіка.

Бутусов відзначає, що за даними його джерел, останнім часом Барі Бонен вів сторінку громадської організації “Грузинський легіон” і вів активну волонтерську діяльність.
Люди, які знали його особисто, розповідають, що він допомагав українським військовим.

Джерело.


Читайте також: