У Києві охоронець супермаркету на людях побив жінку. ВідеоУ Києві охоронець і відвідувачка супермаркету влаштували розбірки з рукоприкладством.

Повідомляє - джерело.

Інцидент стався в одній із торгових точок відомої в Україні мережі на вул. Берковецькій. Відповідним відео в понеділок, 22 березня, поділився “Київ Оперативний” у Telegram (щоб подивитися, доскрольте сторінку до кінця).

Як видно на записові, знятому очевидцем, жінка перебувала в приміщенні без маски. Можливо, конфлікт був пов’язаний із цим, хоча початку інциденту на ролику немає.

Охоронець супермаркету кілька разів ударив жінку в ділянку голови. Його опонентка також застосовувала силу, зокрема, штовхнула працівника магазину ногою. Під час одного з ударів жінка оступилася та впала на землю, але швидко піднялася і конфлікт продовжився.

Крім того, кілька разів телефон відвідувачки супермаркету опинявся на землі, а та вимагала його повернути.

Чоловік б'є жінку

Відвідувачка супермаркету відбивається ногою

Додамо, серед очевидців розбірок розв’язалася дискусія про те, хто винен у цій ситуації. Думки чоловіків, які обговорювали конфлікт, розділилися.

Конфлікт у столичному супермаркеті

“Ким би не була ця пані, але така поведінка співробітника поліції охорони неприпустима”, – висловили свою позицію автори Telegram-каналу.

Скриншот

Читайте також:Останні новини: