“У квартирі жахлива антисанітарія, а дитина одна на вікні”: У Львові патрульні рятували 5-річну дитинуВ квартирі хлопчика, який кликав тата через вікно, виявили антисанітарію, інформує прес-служба патрульної поліції Львова.

- джерело.

У п’ятницю, близько 20 години 30 хвилин інспекторів викликала небайдужа громадянка, яка стала свідком, як малолітня дитина, на вулиці Дивізійній, кличе тата з вікна 3 поверху.

Коли інспектори прибули на місце, то побачили хлопчика віком 5 років, який сказав, що він сам вдома, бо тато його лишив і кудись пішов. Хлопчика вдалося забрати із вікна. Через сусідів зв’язалися із бабусею дитини, яка одразу вирушила за онуком.

Десь за півгодини прийшов батько з ознаками не сильного алкогольного сп’яніння. Він сказав, що мати хлопчика вже давно з ними не живе. Дитини перебувала сама орієнтовно дві години. В квартирі патрульні застали антисанітарію. Коли приїхала бабуся, написавши пояснення, забрала дитину до себе.

Патрульні сповістили усі відповідальні служби. Бабця має в понеділок з’явитися в Шевченківську адміністрацію, а батька перевірятиме ювенальна превенція та працівники Шевченківського відділу поліції.

Читайте також:Останні новини: