У Кременчуці нарешті знайшли тіло дівчини з перевернутого човна


Тіло дівчини знайшли сьогодні — рівно через місяць після трагедії

Сьогодні, 24 квітня, виповнився рівно місяць, як на річці Дніпро в Кременчуці перекинувся човен з молоддю. Тоді одна дівчина врятувалася, а троє хлопців загинули, їхні тіла знайшли пізніше у дніпровій воді. Ще одну дівчину з перекинутого човна шукали рівно місяць.

І саме сьогодні, 24 квітня, у Дніпрі знайшли тіло цієї дівчини, яку шукали з 24 березня. Про це інформує Кременчуцька газета.

Тіло дівчини виявили волонтери у районі села Кам’яні Потоки. Воно спливло на поверхню і знаходилося у воді серед очерету. Про це повідомив керівник Кременчуцької рятувально-водолазної станції Василь Білоус.

На місце, де знаходилося тіло дівчини, вказав екстрасенс. Його спеціально запросили на пропозицію волонтерів, інформує КременчукToday.

Тіло виявили неподалік острова Шарай — у місці, яке називають Дурний кут. Це за 3 кілометри від точки, де перекинувся човен — значно нижче, ніж сталася трагедія і значно нижче того місця, де були знайдені тіла трьох хлопців. Саме тому пошукові роботи довгий час не давали результатів.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: