У Кракові помер українець після того, як міська варта застосувала силу26 червня, о 5:20 ранку, 21-річний українець по ul. Stradomskiej виходив на трамвайні колії й зупиняв транспорт. Він був збуджений та агресивний. Після того як міська варта застосувала проти нього силу, чоловік помер.

Пише - джерело.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на Wyborcza.pl

“Ми отримали повідомлення з головної диспетчерської Міського підприємства комунікації про дуже серйозну проблему на ul. Stradomskiej. Диспетчер попросив швидко прибути патруль у зв’язку з ірраціональною поведінкою чоловіка, якому на вигляд було близько 30 років. Він планував кинутися на рейки та лягти перед трамваями, що рухалися”, – каже Марек Аніол, речник міської варти.

На момент прибуття міської варти чоловік поводив себе агресивно. За словами речника, щоб схопити його, охоронці застосували фізичну силу, що відноситься до дозволених законом заходів примусу.

В один момент чоловік втратив свідомість. Охоронці разом із працівником громадського транспорту розпочали серцево-легеневу реанімацію. На місце викликали бригаду швидкої допомоги, однак врятувати чоловіка не вдалося.

Справою займається прокуратура.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: