У Калуші засудили листоношу. Умовне ув’язнення за привласнені 30 тисяч гривень пенсійПонад 30 тисяч гривень пенсій та субсидій недоотримали мешканці Калуша через дії листоноші міського Калуського центру поштового зв`язку.

- джерело.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Галичину.

Слідство встановило, що жінка підробляла підписи отримувачів пенсій та субсидій, а у звітах вказувала, що кошти доставлені. Внаслідок таких дій, листоноша у травні-червні 2021 року привласнила пенсії та субсидії на суму понад 30 тисяч гривень.

Допитана у судовому засіданні обвинувачена вину у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень визнала повністю та підтвердила, що дійсно кримінальні правопорушення вчиняла при обставинах викладених в обвинувальному акті. Збитки частково нею відшкодовані. Цивільний позов визнає повністю, у вчиненому щиро розкаюється. Просить її суворо не карати.

Суд врахував ті обставини, що обвинувачена раніше не притягалася до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується за місцем проживання, на утриманні має трьох неповнолітніх дітей, частково відшкодувала завдані збитки, а також з врахуванням наявності пом’якшуючих обставин таких як: щире каяття у вчиненому, повне визнання вини, суд приходить до переконання, що виправлення і перевиховання обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства, а тому її слід звільнити від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком, на підставі ст. 75 КК України, з покладенням на неї обов`язків, передбачених ст. 76 КК України.

Суд визнав жінку винною та призначив остаточне покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. Згідно ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням та встановив їй іспитовий строк – 2 роки.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: