У Калуші сиротам вручили ключі від квартирЯк уже повідомляли «Вікна», наприкінці минулого року Калуш отримав субвенцію з державного бюджету для придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в розмірі 1,2 млн гривень.

- джерело.

За ці кошти купили три квартири, дві однокімнатні і одну трикімнатну. Їх розподілили для чотирьох дітей-сиріт, які вже досягли повноліття і перебувають на квартирному обліку. У трикімнатній квартирі житимуть двоє дівчат, які є двоюрідними сестрами, інформують “Вікна”.

1 лютого на засіданні виконавчого комітету дітям вручили ключі від їхніх нових осель. А міським ЖЕО доручили укласти угоди найму соціального житла.

За словами заступника міського голови Руслани Вайди, у Калуші є шестеро дітей, які підпадають під дію державної програми соціального житла для дітей-сиріт. Комісія, яка розподіляла квартири, збиралася чотири рази і було вирішено надати житло саме цим дітям. З тих, які поки що залишилися без квартир, один юнак перебуває у місцях позбавлення волі, а дівчина – навчається на стаціонарі в Івано-Франківську і там проживає у квартирі зі своєю бабусею. Крім того, за нею закріплене майно. А у дітей, яким вирішили виділити житло, – немає нічого.

Соціальне житло неможливо приватизувати. Тому діти і далі будуть знаходитися на квартирному обліку. Обмежень щодо терміну проживання у соціальних квартирах немає, діти звільнять їх у разі покращення житлових умов.

Нагадаємо: щоб купити житло дітям-сиротам Калуша, оглянули понад 100 квартир.

Як виглядає соцііальне житло у Калуші — дивіться у сюжеті “Вікон”:


Читайте також:


Залишити коментар: