У Дніпрі однокласники довели дитину до інсульту: хлопчик у коміУ 52-ій школі Дніпра сталася жахлива історія. У хлопчика після знущань стався інсульт, через що він впав у кому!

- джерело.

Багатодітна сім’я Іванових, яка переїхала з прифронтової зони в Торезі, оселилася в Дніпрі. На «понаїхали» віджартовувалися, щоб не провокувати конфліктів. У листопаді минулого року однокласник їхнього сина нецензурною лайкою почав ображати хлопчика і його вагітну маму. На відповідь “сам такий” вчителька звинуватила в конфлікті їхнього сина, і почалося колективне знущання над переселенцем, передає “Дніпро Час”.

За словами матері хлопчика, його буквально закидали камінням. Рішенням адміністрації учень був переведений у паралельний клас.

Класна керівниця, коли хлопчика перевели в паралельний клас, з порога повідомила дітям:

«У нас вже є один такий, а тепер звалилося ще це непорозуміння. Це треба пережити».

Зі слів матері, дитині виставили випробувальний термін, і завели спеціальний щоденник для запису зауважень. Вчителька роздратовано натякала матері на необґрунтованість перебування Іванова в її дружньому класі.

ЗМІ зазначають, що 31 січня учні 5 класу дружно склали петицію з метою вигнати хлопчика зі школи, при цьому погрожували Іванову. Хлопчик став ховатися від однокласників. Про те, що відбувається, знав весь колектив школи та батьківський комітет.

Повідомляється, що 1 лютого Іванов зателефонував мамі зі школи і повідомив, що над ним знову знущаються, після чого зв’язок обірвався. Мама подзвонила класній керівниці, але зрозумілої відповіді від неї не було. Після цього стало відомо, що у хлопчика стався інсульт. У школі було проведено спеціальну нараду, на якій були присутні співробітники поліції. Адміністрація школи від коментарів відмовилася.

Наразі розгляд інциденту, управлінням освіти вивчаються всі надані матеріали.

 

https://www.facebook.com/544764212568370/videos/551731525204972/


Читайте також:


Залишити коментар: