У “червоній” зоні щеплені українці створюють новий вид бізнесуУ “червоній” зоні щеплені українці створюють новий вид бізнесу.

- джерело.


Люди, які мають COVID-сертифікати, пропонують свої послуги з походу в магазин тим, хто ще не вакцинувався.
У містах, які опинилися в “червоній” зоні карантину, з’являвся новий вид бізнесу: щеплені українці пропонують скупитися в магазині замість нещеплених – тих, хто не може скористатися міським транспортом.
Відповідні оголошення з’являються на платформі OLX

Зокрема, нещепленим від COVID-19 жителям Кривого Рогу, Дніпра, Львова, Миколаєва, Харкова й інших міст країни пропонують послуги кур’єрів. Заповзятливі люди, які мають сертифікат про вакцинацію, зголошуються зробити покупки замість осіб, які через відсутність щеплень не можуть скористатися міським транспортОМ
“Скуплюся за вас у магазинах, кафе і ресторанах”, “Скуплюся за вас у магазині, якщо не маєте сертифіката COVID”, “Скуплюся за вас у магазині, є ковід-сертифікат” – за свої послуги “бізнесмени”-початківці беруть від 100 гривень.
Для відвідування закладів громадського харчування у містах, які потрапляють до “червоної” зони потрібно буде мати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: